Fotoverslag startzondag 2018

Op zondag 9 september hebben we als gemeente de start van het nieuwe seizoen gevierd. Deze startzondag had als thema: een goed gesprek.

In kleine groepen werd de kerkdienst voorbereid. Een aantal gesprekken uit de bijbel werden nader bekeken. Hoe zouden deze gesprekken aflopen? Jong en oud ging hierover met elkaar in gesprek. Ook het liturgisch bloemstuk en het dankgebed kregen vorm tijdens een goed gesprek. Na het koffie drinken en buiten spelen in de zon was het tijd voor de kerkdienst. Alle uitkomsten van de voorbereiding in de diverse groepen kwam aan bod. Het was een mooie ochtend. 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Tekst: Elsther Meppelink. Foto's: Jolanda Hulshof