Kerstnachtdienst / Kerst 2018 – Fotoverslag

In 2018 werd de pastorie bij het Dalems kerkje verkocht. Het is daarom heel fijn dat we de kerk ook dit jaar mochten gebruiken voor de kerstnachtdienst en oudjaar. De kerk was op 24 december sfeervol aangekleed. Na afloop was er warme chocomel met kerstbrood op het grasveld voor de kerk. Het thema van de dienst was: een sterke man. De dienst is terug te luisteren via kerk online.

Op 25 december vierden we kerst in de Regenboogschool. Vier weken lang hadden gemeenteleden slogans bedacht die passen bij het thema 'ik geloof'. Uiteindelijk werden er vier slogans genomineerd voor de Gouden Ster verkiezing. Tijdens de kerstdienst werd de beste reclameslogan gekozen.....of toch niet? De dienst en de grote finale van de Gouden Ster verkiezing zijn te beluisteren via kerk online.

Foto's: Jolanda Hulshoff. Tekst: Benita Blokland