Stem op de beste reclame voor het geloof – adventsproject 2018

De stembussen zijn gesloten! Benieuwd welke slogans zijn genomineerd en wie de Gouden Ster heeft gewonnen? Luister de grote finale terug via kerk online

In de adventsweken gaan we aan de slag met het project: geloof met me mee! Dit project heeft het karakter van een reclame campagne voor het geloof. Vijf Bijbelse personen getuigen van hun geloof en maken op een uitnodigende manier reclame hiervoor. Het is uitdagend om aan de hand van deze verhalen na te denken over hoe wij reclame zouden maken voor ons geloof. Welke boodschap willen we uitdragen?

Elke zondag mag iedereen (kinderen en volwassenen), tijdens het kindermoment in de dienst, suggesties indienen. De hele adventsperiode kan er gestemd worden op deze slogans. De vier slogans met de meeste stemmen gaan door naar de finale op eerste kerstdag. Tijdens 'de gouden ster verkiezing' wordt de beste slogan gekozen. Komt allen naar dit spectaculaire event op 25 december!