Fotoverslag startzondag 2021

Op zondag 5 september werd het nieuwe seizoen geopend met een kerkdienst op het plein van de Uilenhof. Het thema van deze dienst was 'future proof'. Aan de hand van verschillende stellingen werden we uitgedaagd om na te denken over de toekomst van onze kerk.

Hoe ongrijpbaar tijd en toekomst is werd geïllustreerd met een test: wie kan er met zijn/haar ogen dicht exact 30 seconden tellen? Dit bleek lastig voor zowel de kinderen als de volwassenen. Na een bijbelverhaal over toekomst mochten de kinderen een actief spel doen in de gymzaal. De gemeenteleden op het plein luisterden 3x naar een gastcollege van verschillende generaties.

Onder genot van koffie, thee en limonade met allerlei heerlijke baksels kon men reageren op 5 verschillende stellingen die verspreid lagen over het plein. Uiteraard was er ook tijd om bij te praten. Na een lange periode met weinig fysieke ontmoeting werd hier goed gebruik van gemaakt.

Foto's: Jolanda Hulshof / Tekst: Benita Blokland