Fotoverslag openluchtdienst startzondag 2020

Op zondag 6 september was er een openluchtdienst op het binnenplein van de Uilenhof in Gorinchem. Vanwege de Corona maatregelen is een dienst met veel bezoekers niet mogelijk op onze vaste locatie. Om het seizoen toch samen te kunnen starten werd er gekozen voor een dienst en programma in de open lucht.

Bijna 100 gemeenteleden verzamelden zondagochtend op het plein. De zon straalde uitbundig en de temperatuur was aangenaam. De organisatie en het programma werd zeer gewaardeerd! Het was fijn om samen te zijn, samen te zingen, naar een inspireerde preek te luisteren, te bewegen en met elkaar in gesprek te gaan.

Heb je de dienst gemist? Of wil je het nog een keer beluisteren/bekijken? De preek staat op ons YouTube kanaal en bekijk hieronder de foto's. 

Image