Kerstwandeltheater 2018 – fotoverslag

Op zaterdag 15 december vond het kerstwandeltheater plaats. Ruim duizend belangstellenden trotseerden de kou. Het was de derde keer dat de wandeling werd georganiseerd door onze wijkgemeente. Deze editie kregen we hulp van wijkgemeente Grote Kerk, sportschool Living Well en dansstudio Roots. Een spoor van kaarsjes leidde langs 12 tafereeltjes die het kerstverhaal verbeelden met zang, dans en toneel. Het thema 'schitteren in het licht' was op diverse manieren te beluisteren of te bekijken.

Onze dank gaat uit naar iedereen die heeft meegewerkt aan dit prachtige evenement! Ook zijn we heel blij met de steun die we hebben gekregen van de gemeente Gorinchem, Rabobank Alblasserwaard-Vijfheerenlanden en PLUS Elbert van den Doel. We kijken terug op een geslaagd kerstwandeltheater 2018. 

Fotografie: Max Liet