25/09: Kerk op schoot

Wil je jouw baby, dreumes of peuter kennis laten maken met de kerk? Of vind je het fijn om ouders met jonge kinderen te ontmoeten? Kom dan op zondag 24 september naar Kerk op Schoot. Deze ochtend is er parallel aan de gewone kerkdienst een dienst voor kinderen van 0 tot 4 jaar. Een uurtje waarbij ze mogen bewegen, zingen, meedoen, voelen, luisteren en kijken.

Wat is Kerk op Schoot?
Tijdens de dienst beleven baby’s, peuters én hun (groot)ouders/verzorgers een bijbelverhaal met alle zintuigen. We vertellen een verhaal, afgewisseld met veel liedjes (op bekende peutermelodieën) en belevingsgerichte activiteiten. Met deze vieringen maken jonge kinderen op een speelse manier kennis met de kerk en kunnen ouders elkaar op een informele manier ontmoeten.

Waar?
De dienst is in het peuterlokaal van de Regenboogschool. Het begint om 10:00 uur en duurt ca. drie kwartier.