Fotoverslag: kampeerweekend 2019

Voor de 15e keer heeft een grote groep gemeenteleden het weekend met elkaar doorgebracht op camping Het Grote Bos in Doorn. Wederom een gezellig weekend met leuke activiteiten en heerlijk weer. Op vrijdagavond werd er een kennismakingsspel gespeeld. Zaterdagochtend was er een gezamenlijk ontbijt. Daarna was iedereen vrij om te doen waar hij/zij zin in had. Zoals fietsen, wandelen, in de zon een boek lezen, spelletjes spelen, etc. Zaterdagavond mocht je zelf pizza bakken. Het was een historische avond. Uiteraard door de heerlijke pizza's maar ook door de zenuwslopende editie van het songfestival. De spectaculaire winst van Nederland is groots gevierd. Na een korte nacht was er een interactieve kerkdienst waarbij duurzaamheid centraal stond. Het weekend werd afgesloten met een spelletjes circuit voor jong en oud.

Het was (weer) een gezellig, verbindend en ontspannen weekend.