Consequenties van de evolutietheorie

In oktober en november zijn er 4 avonden waar je van harte welkom bent om na te denken over de evolutietheorie en het christelijk geloof.

Er zijn al heel wat discussies gevoerd over de evolutietheorie en het christelijk geloof. Meestal spitsen die zich toe op het thema ‘Schepping en evolutie’. Valt daar nog iets nieuws over te zeggen?

Dr. Gijsbert van den Brink doet in ‘En de aarde bracht voort’ in elk geval een poging. Het bijzondere van zijn benadering is dat hij de evolutietheorie accepteert als uitgangspunt voor zijn denken en nagaat wat de gevolgen daarvan zijn voor allerlei thema’s binnen het christelijk geloof. Dus niet: hoe moet ik het scheppingsverhaal lezen? Maar: wat betekent dit voor mijn beeld op lijden en dood? Hoe beïnvloedt dit mijn kijk op de mens?

In 4 avonden gaan we, aan de hand van het boek, de indaging aan om na te denken over de implicaties van de evolutietheorie voor het christelijk geloof. De avonden zijn onder begeleiding van ds. Dirk Ophoff.

 • Locatie

  de Heul, Nieuwe Hoven 141 te Gorinchem

 • Data

  Maandag 9 en 23 oktober, 13 en 27 november van 20:00 tot 22:00 uur

 • Kosten

  voor deze serie € 8,50 inclusief koffie en/of thee

 • Aanmelden

  Meld je aan via [email protected]