Veertigdagentijd: alles komt goed?!

Onze wijkgemeente ondersteunt de campagne van kerk in actie. Elke zondag staat er een project centraal waar we voor collecteren. 

‘Alles komt goed!’. Dat kan gemakkelijk klinken, en voor veel mensen op deze wereld is het misschien moeilijk te geloven. Tegelijk kunnen het ook woorden van hoop zijn, want God belooft ons een nieuwe wereld zonder pijn en verdriet. Hij vraagt ons om daar nu al iets van te laten zien: door de zieken te verzorgen, de armen eten te geven en de vluchtelingen onderdak te bieden. Door er voor elkaar te zijn, geven we de hoop van Pasen door, in het geloof dat alles goedkomt. Doe je mee?

Wil je meer weten? Lees onze nieuwsbrief of download het veertigdagentijd magazine van kerk in actie.

De diakenen Koen, Wim, Henk-Jan en Jaap.

file:///Users/Blokland/Downloads/40dagentijdmagazine%20Alles%20komt%20goed,%202022%20(1).pdf