05/07 overstap dienst met thema online

Komende zondag zal de dienst deels in het teken staan van de overstap, die de oudste kinderen van de kindernevendienst maken. Ze gaan van de basisschool naar de middelbare school en nemen daarbij ook afscheid van de kindernevendienst.

In deze dienst zullen we proberen de kinderen van onze gemeente zoveel mogelijk mee te laten doen.

Het thema is Online: verbinding met God en met elkaar.

In deze dienst kunnen gezinnen op een paar manieren meedoen:

  • Er zullen enkele momenten zijn waarbij je online vragen kunt beantwoorden waarvan de antwoorden in de dienst aan bod komen. We zullen dit doen via Socrative. U kunt inloggen via de website: https://b.socrative.com/login/student/ of u kunt hiervoor de app socrative student op uw telefoon zetten. Deelnemen in room PGGOOST
  • Bij zoveel mogelijk kinderen is een vriendschapsbandje bezorgd. Een foto van een arm met armbandje met een wens voor de vertrekkende kinderen kan opgestuurd worden naar de whatsapp van de kerk: 06-48460855.
  • Voor de jonge kinderen is er een YouTube filmpje over het bijbelgedeelte: https://www.youtube.com/watch?v=gjNQGniSJjk. Verder zal er op het YouTube-kanaal nog een playlist worden samengesteld.

We hopen op een mooie dienst voor jong en oud.