18/02 Ontmoetingsavond – ‘Hier ben ik’

Waar word je op afgerekend? Waar reken je zelf op af? Word je gewaardeerd om wat je presteert of om wie je bent?

Het zijn vragen die zich vanzelf aandienen als je kijkt naar de documentaire 'Hier ben ik'. De film volgt de Bloemendaalse predikant Ad van Nieuwpoort, in zijn werk als in zijn privéleven. Op beide fronten heeft hij te maken met de jachtigheid en onrust van het leven. Velen van ons zullen zich hier in herkennen. De stress van de prestatiesamenleving wordt fraai in beeld gebracht. 

Een film om over door te praten.

Precies dat gaan we doen op de ontmoetingsavond van 18 februari in de Regenboogschool. We kijken een verkorte versie van de film waarin we twee verhaallijnen volgen. Daarna praten we in kleine groepen door over wat de film bij ons losmaakt. 

De hele documentaire is alvast te bekijken via onderstaande link. 

De avond begint om 20:00 uur in de Regenboogschool aan de Albertine Kehrerstraat. Vanaf 19:45 uur is er koffie en thee. Om ongeveer 21:30 uur sluiten we het officiële gedeelte. Daarna is er nog gelegenheid om na te praten en iets te drinken. 

Graag tot ziens!