Gratis materiaal voor kinderen in de veertigdagentijd

De komende weken gaat het leven voor kinderen anders dan ze gewend zijn. Geen school, feestjes, clubs, sport en kerk. In de veertigdagentijd volgden we het project van BijbelBasics in de kerk en kindernevendienst. Via de website van BijbelBasics kun je al het materiaal gratis downloaden. Het is aangepast naar de gezinssituatie zodat je het thuis met de kinderen naar Pasen toe kunt leven. Download het materiaal via https://www.debijbel.nl/bijbelbasics

Ook creatief kinderwerk biedt een online kinderprogramma aan. Dit programma sluit niet aan bij de Bijbelverhalen die BijbelBasics aanbiedt maar is zeker een leuk alternatief. Er zijn filmpjes, proefjes, opdrachten en knutselideeën. Ook staan er spelletjes op die je met hele gezin kan doen en liedjes die je met elkaar kunt zingen.

Een mooi samenzijn met uw kinderen gewenst namens alle kindernevendienstleiding!