13/01 informatieavond over huisvesting

Op maandagavond 13 januari is er een informatieavond over de ontwikkelingen rondom de huisvesting van onze wijkgemeente. Zoals bij de meeste mensen bekend, is er een grote wens voor nieuwbouw in de wijk Hoogdalem.

Onderwerpen die aan bod komen zijn de ontwikkelingen ten aanzien van de besluitvorming, de bouwplannen en de fondsenwerving.

Henk Jan van de Meeberg zal ons meenemen in het traject dat de Algemene Kerkraad loopt ten aanzien van de besluitvorming. Kees van As zal toelichten welke werkzaamheden de bouwcommissie tot nu toe heeft verricht en Esther Meppelink vertelt over de stappen die gezet zijn door de commissie fondsenwerving.

Om 19:45 uur staat de koffie en thee klaar in het hoofdgebouw van de Regenboogschool; Albertine Kehrerstraat 7. De avond start om 20:00 uur.